Α.Δ.Σ. 147/2023: «Έγκριση ανάθεσης υπηρεσιών Παιδιάτρου στο πλαίσιο της υλοποίησης της χρηματοδοτούμενης δράσης «ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΤΑΞΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ,ΣΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΕΤΟΣ 2022-2023», προκειμένου να καλυφθεί η ανάγκη της ιατρικής παρακολούθησης των φιλοξενούμενων παιδιών στις δομές (Παιδικοί, Βρεφικοί &Βρεφονηπιακοί σταθμοί) του Δήμου Πρέβεζας».

147_2023